Firma Denbacor s.r.o. je tradiční česká firma založená v roce 2002, ale již od roku 1994 se specializujeme na zpracování umělého kamene. Díky našim dlouholetým zkušenostem se řadíme mezi přední zpracovatele. Dbáme na úroveň provedených prací, ale také na úroveň našich odborných pracovníků. Vysoká úroveň naší výroby, získaná dlouholetými zkušenosti v tomto oboru byla oceněna certifikátem kvality Quality Network firmy Dupont, což nás řadí mezi celosvětové zpracovatele.

V současnosti nabízíme zpracování materiálu Solid surfaces předních značek mimo Corianu, také Staron, Hanex, Krion, K-life, Betacryl a další. Vybudovali jsme špičkové pracoviště pro zpracování nejen umělého kamene, ale také pro výrobu nábytku na míru.

Z jedinečného materiálu, který lze tvarovat teplem umíme vyrobit prakticky cokoliv si jen představíte. Tím, že zároveň vyrábíme nábytek na míru, jsou naše výrobky perfektně odladěné a řeší zakázku do posledního detailu.

Výroba

Disponujeme nejnovějšími výrobními prostředky pro zpracování a výrobu, CNC obrábění, thermoforming apod.

Odborný personál v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi a stroji zaručuje realizaci jakéhokoliv charakteru a rozsahu.

Každý detail má svůj význam, účel a funkci. Možnosti jeho aplikací jsou téměř neomezené.

O nás